DWOREK OLA I WIKI

Dworek Ola I Wiki

DOMKI W BIESZCZADACH.

Dwa dworki całoroczne,każdy o powierzchni 120m2 znajdujące się w Bukowcu nad samą rzeką Solinką u stóp góry Kiczora. W każdym obiekcie oferujemy 8 miejsc noclegowych z możliwością zwiększenia, (2 osoby).

Dworki OLA i WIKI ogrzewane są kominkiem, w każdym pomieszczeniu jest doprowadzony nawiew z ciepłym powietrzem z kominka.

Znajdują się tu 3 sypialnie 2 osobwe z wyjsciem na balkon , jedna sypialnia 4 osobowa również z wyjściem na balkon i salon kominkowy. Dworki mają dwie łazienki, na piętrze toaleta z umywalką, na parterze toaleta z prysznicem i umywalką. Znajduje się tu również kuchnia w pełni wyposażona (sztućce,talerze,szklanki, garnki ) ze stołem i narożnikiem do siedzenia.

Na wyposażeniu są również leżaki plażowe ,telewizor lcd 32 cale , dostęp do sieci internetowej wi-fi.

Teren posesji jest ogrodzony,na miejscu znajduje się parking. Niespotykany grill z kamienia gdzie po przyrządzeniu jedzenia ,będziesz delektował się wspaniałym smakiem z grilla jak również świeżym bieszczadzkim powietrzem.Przy dworkach są ławy i ośmiosobowe ławki .Dla najmłodszych naszych turystów mamy huśtawkę piaskownicę plac do grania w piłkę ,babingtona i kąpielisko na rzece Solinka ,gdzie dorosły również  chętnie i miło odpocznie podczas masaży pleców w małych rzecznych wodospadach. W rzece znajduja się ryby ( pstrąki ,okonie ,klenie )gdzie można je łowić ,a w lesie jesienią jest sporo grzybów.

Możliwość pobytu ze zwierzętami.

W pobliżu obiektów znajdują się: Jezioro solińskie w odległości ok. 300 m, las 50m, sklep 150m, punkt medyczny 3 km, wyciąg narciarski w Weremieniu 15 km. Stadnina koni 300 m.


 DOM JAWORY

Dom Jawory

DOMKI NAD SOLINĄ.

Piękny dom wykonany w starym stylu , całoroczny 10 osobowy z możliwością zwiększenia miejsc noclegowych +4 osoby, o powieżchni 16o m2, w miejscowości Wołkowyja bezposrednio z widokiem na Jezioro Solińskie.

Na piętrze znajdują się 4 oddzielne sypialnie z balkonami , 3 sypialnie mają łóżka małżeńskie ,a jedna sypialnia 2 osobową wersalkę i także sypialnia 2 osobowa na parterze .W domu znajduja się 2 łazienki, na parterze łazienka z prysznicem do hydromasażu,pralką,a na piętrze toaleta z prysznicem.

Na parterze znajduje się piękny salon z stylowym kominkiem, Telewizor LCD 49 cale i dostęp do sieci internetowej wi-fi. W domu jest również przestronna kuchnia w pełni wyposażoną (zmywarkę,sztućce ,talerze, garnki,lodówka z zamrażalką ) oraz przestronna jadalnia z dużym stołem do rodzinnych posiłków.

Bezposrednio z domu jest wyjście na taras do pięknego ogrodu z którego widać żaglówki żeglujące po Zalewie Solińskim . Miło spędzisz czas piekąc kiełbaski w oryginalnym grillu z kamienia . W ogrodzie znajduje się piaskownica dla najmłodszych naszych turystów, huśtawka , miejsce do grania w piłkę lub babingtona. Teren jest ogrodzony . Na wyposażeniu domu są rownież leżaki do opalania. Dom znajduje się blisko Jeziora Solińskiego i plaży , gdzie mozna wypożyczyć sprzęt pływający . Można rownież spędzić aktywnie czas wędkując , oraz wędrując po szlakach które znajdują się w zasięgu ręki.


 DOMEK TOSIA

Domek Tosia

BIESZCZADY DOMKI.

Domek drewniany całoroczny, o powierzchni 80m2 w miejscowości Bukowiec nad rzeką Solinką, sąsiadujący z Jeziorem Solińskim.

Domek oferuje 6 miejsc noclegowych z możliwością zwiększenia, 2 sypialnie, salon, kominek, TV ,dostęp do sieci internetowej wifi, kuchnię wpełni wyposażoną ,oraz łazienkę z prysznicem. Istnieje możliwość pobytu ze zwierzętami. Obiekt przystosowany do dyspozycji turystów przez cały rok.

Teren posesji jest ogrodzony, na miejscu znajduje się parking, grill kamienny i pełno zieleni. Posesja zlokalizowana jest z dala od głównej drogi.


 DOM AGA

 

SOLINA DOMKI.

Komfortowy całoroczny dom 10 osobowy z możliwością zwiększenia miejsc noclegowych +4 osoby, o powieżchni 16o m2, w miejscowości Bukowiec nad rzeką Solinką, sąsiadujący z Jeziorem Solińskim.

Na pietrze znajdują się 4 oddzielne sypialnie , 2 sypialnie mają łóżka małżeńskie , 1 pokój posiada 2 pojedyńcze łóżka, a drugi 2 osobową wersalkę. W domu znajduja się 2 łazienki, na pietrze łazienka z wanną ,a na parterze łazienka z prysznicem. Z pokoju na pietrze można podziwiać piękno przyrody z balkonu.

Na parterze znajduje się piękny salon kominkowy z stylowym komnkiem, 2 duże narożniki możliwość rozłożenia (4 miejsca do spania ). Telewizor LCD 42 cale i dostęp do sieci internetowej wifi. W domu jest również przestronna kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, piec z termoobiegiem,sztućce ,talerze, garnki,lodówka z zamrażalką ,pralka) oraz przestreonna jadalnia z dużym stołem do rodzinnych posiłków. W jadalni znajduje się dodatkowo 2 osobowa sofa z możliwością rozłożenia .

Bezposrednio z domu jest wyjście na taras do pięknego ogrodu gdzie miło spędzisz czas piekąc kiełbaski w oryginalnym grillu z kamienia. Na tarasie są dwie ławy z 4 ławkami. Taras jest częsciowo zadaszony w razie deszczowej pogody można spokojnie spedzić czas na zewnątrz w ogrodzie np. czytajac ksiażkę . W ogrodzie znajduje się piaskownica dla najmłodszych naszych turystów, huśtawka z drabinkami, miejsce do grania w piłkę lub babingtona. Teren jest ogrodzony z własnym parkingiem. Na wyposażeniu domu są rownież leżaki do opalania. Dom znajduje się blisko rzeki, która wpada również do jeziora Solińskiego. Można rownież spędzić aktywnie czas wędkując, oraz wędrując po szlakach które znajdują się w zasięgu ręki.


 POBLISKIE ATRAKCJE

Pobliskie atrakcje

 

 • REJSY STATKIEM PO ZALEWIE SOLIŃSKIM-WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO BIAŁA -FLOTA SOLINA http://www.bialaflota-solina.pl/index.php
 • STADNINA KONI W BUKOWCU (KULIGI,RAJDY KONNE)
 • DLA WĘDKARZY WSPANIAŁE MIEJSCA DO WEDKOWANIA NA POBLISKICH RZEKACH JAK I NA ZALEWIE SOLŃSKIM
 • DLA GRZYBIARZY POBLISKIE LASY OBFITUJACE W GRZYBY
 • WYCIECZKI ROWEROWE Z PRZEWODNIKIEM
 • WYCIECZKI AUTAMI TERENOWYMI W NIEDOSTEPNE OSTEPY BIESZCZAD
 • WYCIĄG NARCIARSKI NA WEREMIENIU ,LUB LAVORTA W USTRZYKACH
 • WĘDRÓWKI W WYŻSZE PARTIE BIESZCZAD JAK POŁONINY itp.
 • DLA DZIECI
 • MINI ZOO W MYCZKOWCACH
 • BIESZCZADZKA KOLEJKA WASKOTOROWA W MAJDANIE KOŁO CISNEJ
 • DREZYNY ROWEROWE STACJA W UHERCAH MINERALNYCH
 • MUZEUM PRZYRODNICZO-ŁOWIECKIE W NOWOSIÓŁKACH
 • SALA ZABAW URWIS W SANOKU

Co warto zobaczyć :

 • RUINY KLASZTORU KARMELITOW BOSYCH W ZAGÓRZU
 • WNĘTRZE ZAPORY SOLIŃSKIEJ
 • BUNKRY
 • SZLAKI ROWEROWE I PIESZE
 • KAMIEŃ LESKI
 • KIRKUT CMENTARZ ŻYDOWSKI
 • SYNAGOGI
 • KAMIENIOŁOM W MYCZKOWIE
 • CERKWIE
 • SKANSEN W SANOKU